15:45 Newcastle Jets 4-0 Brisbane Roar 0-0

21:30 Radnicki Nis 0-0 Metalist 1925 Kharkiv 0-0

21:30 FC Koper 2-2 FC Shakhtar Donetsk 1-1

21:00 Kyzylzhar Petropavlovsk 1-0 Yenisey Krasnoyarsk 1-0

21:00 Austria Wien 2-1 First Wien 1894 1-1

21:00 Kryvbas 1-1 FC Struga Trim Lum 1-1

21:00 Bayern Munchen (Youth) 3-2 Bahlinger 1-0

21:00 Malmo FF 0-1 Nordsjaelland 0-0

21:00 CSKA Moscow 2-1 Partizan Belgrade 0-0

20:30 GKS Katowice 0-0 Vendsyssel 0-0

20:20 Brondby IF 2-1 Elfsborg 1-1

20:00 Puszcza Niepolomice 2-1 Karpaty Krosno 1-0

20:00 Unterhaching 2-3 Rheindorf Altach 2-2

20:00 Naestved 2-2 B93 Copenhagen 1-1

20:00 Kristiansund BK 3-1 Brattvag 1-0

20:00 Brommapojkarna 2-1 IK Sirius FK 1-1

20:00 CSKA Sofia 0-0 Lokomotiv Astana 0-0

20:00 Lillestrom 2-1 Sandefjord 1-1

20:00 Cork City 0-1 Dundalk 0-1

19:30 FK Vozdovac Beograd 0-1 Michalovce 0-0

19:30 Prishtina 3-1 Lokomotiv Plovdiv 3-0

19:00 TPS Turku 0-1 Atlantis 0-0

19:00 Rosenborg 1-1 Tromso IL 0-1

19:00 Zaglebie Sosnowiec 3-3 MFK Ruzomberok 2-1

19:00 Midtjylland 4-2 Odense BK 3-0

19:00 Wisla Krakow 1-3 LASK Linz 1-0

19:00 Domzale 4-3 NK Aluminij 3-2

19:00 Notodden FK 1-4 Odd Grenland 0-0

19:00 Valerenga 4-1 Sarpsborg 08 1-0

18:30 Randers FC 5-1 Sonderjyske 1-1

18:00 NK Bravo 1-2 TSV Hartberg 1-1

17:45 Bayern Munchen (Youth) 0-1 Stuttgarter Kickers 0-1

17:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 2-2 Corvinul Hunedoara 1-2

17:00 Puszcza Niepolomice 3-0 KS Wieczysta Krakow 1-0

17:00 Beroe Stara Zagora 3-2 FK Makedonija Gjorce Petrov 0-1

17:00 Skra Czestochowa 1-3 Odra Opole 1-1

17:00 Arka Gdynia 2-2 OKS Stomil Olsztyn 0-1

17:00 Ham-Kam 0-5 KFUM Oslo 0-2

16:00 FK Makhachkala 4-0 Spartak Nalchik 2-0

15:00 FK Kolomna 4-4 Mashuk-KMV 1-0

15:00 Zenit Penza 4-4 FK Znamya Noginsk 0-0

15:00 Partizan Belgrade 0-1 AC Horsens 0-0

15:00 Crvena Zvezda 3-2 Austria Lustenau 1-1

15:00 Botev Plovdiv 0-1 Spartak Moscow 0-0

20:15 Khor Fakkan 1-2 Banni Yas 1 0-2

20:15 Al Ain 5-1 Ajman 3-0

18:00 Minerva Punjab 2-0 Real Kashmir 1-0

20:15 1 AEK Athens B 0-1 Kissamikos 0-0

18:00 1 Al-Karamah 0-0 Jableh SC 0-0

18:00 Al Ittihad (SYR) 1-0 Al-Majd Damascus 1-0

18:00 Al futowa 1-1 Al Wathbah 0-0

20:45 Foolad Khozestan 1-0 Persepolis 1-0

19:30 Naft Masjed Soleyman FC 0-0 Persepolis Pakdasht 0-0

18:30 Gol Gohar FC 2-2 Mes Rafsanjan 0-2

17:30 1 Zob Ahan 1-3 Tractor S.C. 1-2

17:30 Peykan 1-0 Mes krman 0-0

17:30 Aluminium Arak 3-1 Sanat-Naft 2-0

20:00 Police(RWA) 1-2 Espoir FC 1-1

15:30 WA Tlemcen U19 0-2 Academie FAF U19 0-0

15:20 RC Kouba U19 1-1 ASO Chlef U19 0-0

15:20 AS Khroub U19 1-0 CA Batna U19 1 0-0

20:30 Birmingham U21 2-2 Hull U21 0-1

20:00 Ipswich U21 4-2 Colchester United U21 1 1-1

19:00 Sheffield Wed U21 3-2 Crewe U21 2-1

22:00 1 Puebla U20 2-1 Monterrey U20 1-0

19:30 1 Maccabi Ironi Yafia 0-1 FC Achva Kfar Manda 0-1

18:30 Rubi Shapira 3-2 Bnei Mamba Golan 2 1-1

18:30 Beitar Petah Tikva 1-1 Hapoel Azor 1 0-0

18:30 Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 1-1 Hapoel Kfar Qasm Shuaa 0-0

17:30 Sderot 0-3 Agudat Sport Nordia Jerusalem 1 0-0

16:45 Hapoel Ganei Tikva 0-0 Hapoel Kiryat Ono 0-0

16:30 1 SC Shicun Hamizrah 2-2 Maccabi Beer Sheva 2-0

16:00 MS Jerusalem 3-3 Maccabi Ironi Sderot 1-0

16:00 Beitar Nahariya 3-1 Hapoel Ironi Sefad 1 0-1

16:00 MS Tirat HaCarmel 0-2 Tzeirey Um El Fahem 0-0

22:00 Legon Cities FC 1-3 Bechem United 1-1

19:00 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 2-0 Hapoel Bnei Zalfa 0-0

19:00 Ihud Bnei Shefaram 5-0 Hapoel Qalansawe 3-0

18:45 Tzeirey Kafr Kana 4-1 Maccabi Tamra 1-0

18:30 Hapoel Migdal HaEmek 2-0 Tseirey Taybe 2 1-0

18:30 Hapoel Kaukab 3-4 Hapoel Kafr Kanna 0-0

18:30 Ironi Nesher 2-2 Moadon Sport Tira 1-0

18:00 Shimshon Kafr Qasim 1-0 Bnei Eilat 1 1-0

18:00 Maccabi Yavne 1-1 Hapoel Holon Yaniv 1-0

18:00 Hapoel Herzliya 1-2 MS Ironi Kuseife 0-0

17:30 Hapoel Bueine 0-3 Hapoel Raanana 0-3

17:30 Ironi Modiin 2-0 SC Maccabi Ashdod 2-0

17:15 Sport Club Dimona 5-3 Hapoel Bikat Hayarden 1-2

16:00 Maccabi Ata Bialik 0-0 Maccabi Nujeidat Ahmed 0-0

19:45 Al-Saqer 0-0 Hottain (KSA) 0-0

19:35 Al-Draih 1-0 Al-Sadd FC(SA) 0-0

19:20 Al-Nahdha 0-1 Tuwaiq 0-1

18:30 Hapoel Petah Tikva (w) 0-0 Maccabi Hadera (w) 0-0

20:00 HJK Helsinki 3-0 IFK Mariehamn 2-0

19:40 Delphi SC (W) 1-1 Pyramids FC (W) 0-0

22:00 Ismaily 3-1 El Daklyeh 2-0

19:45 Aswan 2-2 Talaea EI-Gaish 1-1

19:40 El Hammam 3-3 Al Majd 1-0

19:15 Shabab Baalbak 1-1 Bent Jbeil 1-0

20:30 Arbil 1-1 Naft Al Junoob 1-0

18:00 Al Diwaniya 1-5 Zakho 1-1

19:55 Najran SC 0-2 Ohod Medina 0-0

19:45 Al Kholood 1-2 Al-Ameade 0-1

19:40 Al-Faisaly Harmah 0-1 Al-Riyadh 0-0

19:35 Hajer 1-1 Al-Arabi(KSA) 0-0

20:00 Bnei Yehuda Tel Aviv 5-3 Kafr Qasim 3-1

20:00 Maccabi Petah Tikva FC 2-1 Hapoel Afula 0-1

20:00 Hapoel Natzrat Illit 0-0 Hapoel Ramat Gan 0-0

20:00 Ironi Tiberias 0-1 Hapoel Petah Tikva 0-0

20:00 Hapoel Kfar Saba 2-0 Maccabi Kabilio Jaffa 1-0

15:30 Punjab FA 1-1 Chandigarh Football Academy 1 0-0

15:30 Himachal Pradesh 1-2 Jharkhand FA 0-1

19:30 Bayswater City 1-3 Armadale SC 1-1

19:30 Cockburn City 1-2 Sorrento F.C. 0-0

17:30 Perth RedStar 0-2 Olympic Kingsway SC 0-0

17:30 1 Stirling Macedonia 2-2 Perth SC 0-1

22:00 Al-Tai 1-2 Al-Shabab(KSA) 1-2

19:15 Al-Hikma 0-0 Trables Sports Club 0-0

19:15 Salam Zgharta 0-2 Tadamon Sour 0-1

19:15 Al-Safa 1-0 Al Akhaahli Alay 0-0

17:00 Italy (w) U17 0-0 Norway (w) U17 0-0

20:00 Shabab Al-Amaari 2-2 Wadi Al Nes 1-2

21:00 Jamshedpur FC 1-2 Mumbai City 0-0

16:20 FC Bejaia(w) 0-2 CF Akbou(w) 0-2

16:10 ASE Alger Centre (w) 0-1 JF Khroub(w) 0-0

16:00 FC Constantine(w) 7-0 MZ Biskra (w) 3-0

20:30 Venda 2-1 Tshakhuma Tsha Madzivhandila 1-0

20:30 Platinum City 0-0 Hungry Lions 0-0

22:00 Al-Hala 1-0 Bahrain SC 1-0

20:30 East Riffa 0-1 Al-Shabbab 0-1

20:30 Al Kuwait SC 0-0 Al-Salmiyah 0-0

90phút [0-0], 120phút [1-0],

16:00 Rahmatganj MFS 0-2 Muktijoddha SKC 0-1

16:00 Azampur FC Uttara 1-1 Chittagong Abahani 1-0

16:00 Abahani Limited 2-0 Mohammedan Dhaka 1-0

20:10 Gulf Heroes FC 1-0 City Club 1-0

20:10 Ahli Al-Fujirah 2-1 Fursan Hispania FC 1-0

21:00 Norwich City U21 5-2 Leeds United U21 3-0

20:00 Middlesbrough U21 2-2 Southampton U21 1-2

19:30 Sporting Ben Arous 0-2 FC Hammamet 0-1

19:30 CS.Hammam-Lif 1-0 CS Korba 0-0

19:30 J.S. Kairouanaise 0-0 S.S. Sfaxien 0-0

19:10 CA Independiente Reserves 1-2 Talleres Cordoba Reserve 0-0

19:10 1 Sarmiento Junin Reserve 0-0 Instituto AC Cordoba II 0-0

19:00 Godoy Cruz Reserves 1-1 Barracas Central Reserves 0-0

19:00 Union Santa Fe Reserves 2-2 Banfield Reserves 2-0