03:00 Valencia ?-? Villarreal

02:30 Schalke 04 ?-? FSV Mainz 05

12:00 Jeju United ?-? Jeonbuk Hyundai Motors

12:00 Vegalta Sendai ?-? Kawasaki Frontale

12:00 FC Tokyo ?-? Cerezo Osaka

12:00 Tokushima Vortis ?-? Vissel Kobe

12:00 Shimizu S-Pulse ?-? Avispa Fukuoka

19:30 Indonesia U23 ?-? Pstni

19:30 Perth SC (w) ?-? Balcatta (w)

19:45 Sibir-M Novosibirsk ?-? FK Kaluga

20:30 Sundsvalls DFF (w) ?-? Pitea IF (w)

21:00 Jerv ?-? Notodden FK

21:00 FK Arendal ?-? Flekkeroy

21:00 Fredrikstad ?-? Tromso IL

22:59 Aalesund FK ?-? Stjordals Blink

23:30 Norrby IF ?-? Lindome GIF

02:00 Hviti Riddarinn ?-? Hamar Hveragerdi

03:00 Ymir ?-? Bjorninn

04:00 Gimnastico de Tegucigalpa ?-? Olancho FC

10:00 Launceston City ?-? Kingborough Lions

10:00 Olympia Warriors ?-? Hobart Zebras

11:30 Adelaide City FC ?-? Modbury Jets

02:45 Huddersfield Town ?-? Cardiff City

01:30 Pacos de Ferreira ?-? Nacional da Madeira

03:45 Sporting Lisbon ?-? Santa Clara

02:00 Emmen ?-? Sparta Rotterdam

01:00 Chiasso ?-? Aarau

01:00 Schaffhausen ?-? Stade Ouchy

02:00 FC Wil 1900 ?-? Neuchatel Xamax

02:00 Grasshopper ?-? Winterthur

02:30 Wisla Krakow ?-? Gornik Zabrze

08:30 Atletico San Luis ?-? Toluca

10:30 Puebla ?-? Tigres UANL

02:45 Charleroi ?-? Sint-Truidense

00:00 Istra 1961 Pula ?-? HNK Sibenik

03:00 RCD Espanyol ?-? Real Oviedo

00:30 Wurzburger Kickers ?-? Heidenheimer

00:30 SC Paderborn 07 ?-? Darmstadt

11:30 Albirex Niigata ?-? V-Varen Nagasaki

12:00 Jubilo Iwata ?-? Machida Zelvia

12:00 Omiya Ardija ?-? Ventforet Kofu

12:00 Giravanz Kitakyushu ?-? Mito Hollyhock

00:45 Helmond Sport ?-? NEC Nijmegen

00:45 FC Utrecht (Youth) ?-? MVV Maastricht

03:00 FC Oss ?-? Go Ahead Eagles

03:00 SC Cambuur ?-? SC Telstar

22:30 Sepsi ?-? Chindia Targoviste

01:30 FC Viitorul Constanta ?-? FC Clinceni

05:15 Newells Old Boys ?-? Independiente

07:30 Central Cordoba SDE ?-? Banfield

20:00 Odra Opole ?-? OKS Stomil Olsztyn

22:59 Miedz Legnica ?-? GKS Belchatow

23:40 LKS Nieciecza ?-? Sandecja Nowy Sacz

21:00 Urozhay Krasnodar ?-? Inter Cherkessk

21:00 Inter Cherkessk ?-? FK Kuban Kholding

11:30 Chungnam Asan ?-? Bucheon FC 1995

00:00 Bastia ?-? Concarneau

00:00 Bourg Peronnas ?-? Bastia Borgo

00:00 Cholet So ?-? Avranches

00:00 Le Mans ?-? Villefranche

00:00 Quevilly ?-? Creteil

00:00 Lyon Duchere ?-? Stade Briochin

02:00 Boulogne ?-? Sete FC

01:00 Zwickau ?-? SC Verl

02:45 Raith Rovers ?-? Dunfermline Athletic

22:59 Istanbulspor ?-? Keciorengucu

06:00 Celaya FC ?-? Tlaxcala FC

20:00 Sloga Kraljevo ?-? Radnicki 1923 Kragujevac

19:00 Kedus Giorgis ?-? Dire Dawa

20:00 Johor Darul Takzim ?-? Kedah

20:30 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa ?-? FC Dobrudzha

22:30 FC Sozopol ?-? Pirin Blagoevgrad

21:00 NK Dugopolje ?-? Hrvatski dragovoljac

21:30 Inter Zapresic ?-? NK Dubrava Zagreb

21:30 Medjimurje ?-? NK Orijent Rijeka

02:00 Castanhal PA ?-? Itupiranga

19:00 Tottenham Hotspur U23 ?-? Everton U23

20:00 Wolves U23 ?-? Leeds United U23

20:00 Reading U23 ?-? Norwich City U23

21:00 Middlesbrough U23 ?-? Newcastle U23

21:00 Southampton U23 ?-? Arsenal U23

20:00 Flambeau de l'Est ?-? Muzinga FC

04:00 FC Felgueiras ?-? Tirsense

21:00 Olympique Khouribga ?-? Racing Casablanca

21:00 Stade Marocain du Rabat ?-? Wydad Temara

20:25 Al Ahli Jeddah (Youth) ?-? Ohud Medina Youths

20:25 Al Wehda (Youth) ?-? Al-Feiha U20

06:00 Dep.Independiente Medellin ?-? La Equidad

08:00 Atletico Junior Barranquilla ?-? Atletico Bucaramanga

04:30 Municipal Limeno U20 ?-? CD Aguila Reserves

11:30 Sutherland Sharks ?-? Marconi Stallions

22:59 SKU Amstetten ?-? Lafnitz

00:30 Austria Lustenau ?-? FC Blau Weiss Linz

00:30 FC Superfund Pasching ?-? Rapid Vienna (Youth)

00:30 FAC Team Fur Wien ?-? FC Wacker Innsbruck

00:30 Kapfenberg ?-? SK Vorwarts Steyr

09:30 Sutherland Sharks U20 ?-? Marconi Stallions U20

01:30 Thisted FC (w) ?-? Aalborg (w)

19:00 Tusker ?-? Ulinzi Stars Nakuru

19:00 Kariobangi Sharks ?-? Posta Rangers

05:00 Club Necaxa (w) ?-? Puebla (w)

22:00 Atlas U20 ?-? FC Juarez U20

22:00 Monterrey U20 ?-? Queretaro U20

22:00 Mazatlan U20 ?-? Chivas Guadalajara U20

22:00 Club America U20 ?-? Leon U20

22:00 Pumas U20 ?-? CDSyC Cruz Azul U20

22:00 Santos Laguna U20 ?-? Necaxa U20

22:00 Pachuca U20 ?-? Club Tijuana U20

22:00 Puebla U20 ?-? Tigres UANL U20

22:00 San Luis U20 ?-? Toluca U20

04:00 CEO Varzeagrandense ?-? Uniao Rondonopolis MT

03:00 San Francisco Reserves ?-? Udelas FC Reserves

04:00 San Martin FC Reserves BM ?-? Alianza FC Panama Reserves

04:00 CD Arabe Unido Reserves ?-? Colon C 3

22:00 Inter Allies ?-? Ashanti Gold

01:00 Elmina Sharks ?-? Asante Kotoko FC

19:00 Hapoel Bnei Arrara Ara ?-? Maccabi Bnei Raina

05:30 Olympians FC ?-? Capital City FC

08:30 Ginga Atlanta ?-? Brockton United

19:00 Al-Sahel(SYR) ?-? Al-Karamah

19:00 Al-Horiyah ?-? Ha Ji lage

19:00 Al-Wahda Damascus ?-? Al-Jaish Damascus

19:00 Al Wathbah ?-? Jableh SC

19:00 Hutteen FC ?-? Al Ittihad (SYR)

19:00 Al-Shorta Damascus ?-? Teshrin SC

01:00 Fredericia ?-? Hobro

01:00 Skive IK ?-? Viborg

00:30 Augnablik (w) ?-? Grindavik (w)

02:00 KR Reykjavik (w) ?-? Valur (w)

02:00 Trottur Reykjavik (w) ?-? UMF Selfoss (w)

02:00 Fylkir (w) ?-? Stjarnan (w)

22:59 Karmiotissa Polemidion ?-? E.N.Paralimniou

22:30 Vitesse Delft ?-? AS Police Ouagadougou

22:59 US Ouagadougou ?-? ASEC Koudougou

06:30 AD Escazucena ?-? Santa Ana

07:00 Independiente Jose Teran ?-? Mushuc Runa

21:30 Hajduk Split U19 ?-? NK Varazdin U19

03:00 Gambia U20 ?-? Tunisia U20

20:00 Uttara FC ?-? Agrani Bank Ltd SC

22:59 Torpedo Kutaisi ?-? Dinamo Tbilisi

22:59 Dinamo Batumi ?-? Shukura Kobuleti

21:00 WA Tlemcen ?-? MC Magra

21:00 CS Constantine ?-? NA Hussein Dey

21:00 Biskra ?-? ES Setif

21:00 RC Relizane ?-? USM Bel Abbes

22:00 JS kabylie ?-? OM Medea

22:59 Omonia Aradippou ?-? Agia Napa

00:00 FC Flora Tallinn ?-? Flora Paide

22:30 Bahrain SC ?-? Al-Ittifaq

22:30 Al-Shabbab ?-? Qalali

20:00 Al Tayaran (w) ?-? Delphi SC (W)

20:00 Wadi Degla (w) ?-? Ahli Bank (W)

20:10 Said El Mahalla (w) ?-? Al Haram (W)

20:30 Minerva Academy ?-? Gokulam Kerala FC

02:40 UMF Njardvik ?-? KFS Vestmannaeyjar

22:00 Supersport United ?-? TS Galaxy

20:00 Al Nasr Cairo ?-? El Daklyeh

20:00 El Sekka El Hadid ?-? Tersana SC

20:00 Kokakola Cairo ?-? Petrojet

20:00 FC Porto Suez ?-? Suez Montakhab

20:00 Nogoom El Mostakbal ?-? El Merrikh

20:00 Olympic El Qanal ?-? ZED FC

20:00 Sers Elyan ?-? Ghomhoreyet Shebin

22:15 Al-Arabi Doha (R) ?-? Al-Khor SC U23

20:00 Al Shorta ?-? Zakho

22:15 AL Najaf ?-? Al Semawah

19:00 Southern District ?-? Eastern A.A Football Team

07:00 Deportivo Xinabajul ?-? Deportivo San Pedro

20:30 MO Constantine ?-? HB Chelghoum Laid

21:00 NRB Teleghma ?-? CA Batna

21:00 MSP Batna ?-? CRB Ouled Djellal

21:00 Hanshely ?-? US Chaouia

21:00 DRB Tadjenant ?-? USM Annaba

21:00 MC El Eulma ?-? AS Khroub

20:00 Hapoel Natzrat Illit ?-? Kafr Qasim

20:00 Beitar Tel Aviv Ramla ?-? Hapoel Ramat Gan

20:00 Hapoel Afula ?-? Maccabi Ahi Nazareth

20:00 Hapoel Petah Tikva ?-? Hapoel Kfar Shalem

20:00 Hapoel Umm Al Fahm ?-? Sectzya Nes Ziona

01:30 Mons Calpe SC ?-? Manchester 62 FC

20:10 Abha ?-? Al-Fateh

20:15 Al-Ameade ?-? Al-Faisaly Harmah

22:20 Al-Ettifaq ?-? Al-Nasr(KSA)

22:30 Al-Shabab(KSA) ?-? Al-Qadasiya

00:35 Al Hilal ?-? Al Raed

00:35 Al Ittihad(KSA) ?-? Al Wehda Mecca

02:00 CR Belouizdad ?-? Al-Hilal Omdurman

19:50 Norway Futsal ?-? Poland Indoor Soccer

21:15 Georgia Indoor Soccer ?-? Armenia Indoor Soccer

23:30 Finland Indoor Soccer ?-? Italy Indoor Soccer

00:00 Serbia Indoor Soccer ?-? North Macedonia Indoor Soccer

01:00 Switzerland Indoor Soccer ?-? Latvia Indoor Soccer

02:00 Portugal Indoor Soccer ?-? Czech Republic Indoor Soccer

03:05 France Indoor Soc ?-? Russia Indoor Soccer

02:00 Leicester City U18 ?-? Sheffield Wed U18

02:00 Lierse ?-? Saint Gilloise

02:00 Charleroi (w) ?-? KAA Gent Ladies (w)

02:00 Anderlecht (w) ?-? Club Brugge (w)

02:30 White Star Bruxelles (w) ?-? Oud Heverlee Leuven (w)

02:30 Racing Genk (w) ?-? Eendracht Aalst (w)

19:30 Stirling Lions ?-? Western Knights

19:30 Shamrock Rovers SC ?-? Kingsley SC

19:30 Murdoch University ?-? Morley Windmills

19:00 FC Mariupol U21 ?-? FC Vorskla U21

01:00 Club Canoneros Marina ?-? Deportivo Cafessa

04:00 Intel Paja ?-? Deportivo Dongu

05:00 Atletico San Luis II ?-? Mazorqueros FC

09:00 CD Alacranes de Durango ?-? Atletico Saltillo

19:00 Orleta Radzyn Podlaski ?-? KSZO Ostrowiec

20:00 Al Anwar ?-? Al Ahli Benghzi

02:00 Municipal Limeno (w) ?-? CD Aguila (w)

22:59 Primeiro de Agosto ?-? Benfica Lubango

20:00 Vysocina jihlava ?-? Vysehrad

05:00 Herrera FC ?-? Veraguas FC

07:00 San Francisco FC ?-? CA Independente

01:00 Vittoriosa Stars ?-? Fgura United

20:00 Budapest Honved U19 ?-? Illes Akademia Haladas U19

03:00 Aubagne ?-? Toulouse

03:00 Beauvais ?-? Boulogne

02:00 Diosgyor VTK ?-? MTK Hungaria

01:15 Bayer Leverkusen (w) ?-? Turbine Potsdam (w)

06:00 Wanderers FC ?-? Torque

01:30 Ajax Amsterdam (w) ?-? SC Heerenveen (w)

01:30 ADO Den Haag (w) ?-? FC Twente Enschede (w)

01:30 Excelsior Barendrecht (w) ?-? VV Alkmaar (w)

08:00 Sporting FC (w) ?-? AD Coronado (w)

09:00 Dimas Escazu (w) ?-? SUVA Sports (w)

03:00 Deportivo Tropico (W) ?-? Kindermann (w)

03:00 SC Corinthians Paulista (w) ?-? CD El Nacional (W)

05:30 Boca Juniors (w) ?-? Santiago Morning (w)

05:30 Universitario de Deportes (w) ?-? America de Cali (w)

21:00 FC Goa ?-? Mumbai City

04:15 FC Nacional Asuncion ?-? Cerro Porteno

04:15 River Plate (PAR) ?-? Guay Leena

06:30 12 de Octubre ?-? Libertad

22:00 Portimonense U23 ?-? Benfica U23

20:30 Cape Umoya United ?-? Uthongathi FC

22:59 Atletico Arabia FC ?-? Al-Hilal United FC

21:00 Al Fahaheel SC ?-? Kazma

21:00 Al-Arabi Club (KUW) ?-? Al-Salmiyah

23:50 Al-Sahel ?-? Al-Nasar

22:59 Fortune FC ?-? Banjul United

22:59 Banjul Hawks FC ?-? Brikama United

02:00 Vikingur Reykjavik ?-? Fram Reykjavik

02:00 Stjarnan Gardabaer ?-? Keflavik

03:00 Fjolnir ?-? Breidablik

03:00 Akranes ?-? Vestri

20:00 AL Salt ?-? Al Aqaba SC

22:59 Al-Jazeera ?-? Al Hussein Irbid

11:00 Altona Magic ?-? Avondale FC

12:00 Pocheon FC ?-? Changwon City

12:00 Seoul United ?-? Paju Citizen FC

12:00 Siheung City ?-? Ulsan Citizens

12:00 Phoenix FC ?-? Pyeongtaek Citizen

08:30 South Melbourne U20 ?-? Eastern Lions U20

11:00 Green Gully Cavaliers U20 ?-? Hume City U20

22:59 Kauno Zalgiris ?-? Banga Gargzdai

22:59 FK Zalgiris Vilnius ?-? FK Riteriai

20:30 Al Oruba (UAE) ?-? Al-Hamriyah

20:35 Al Bataeh ?-? Al Taawon

20:35 Al-Thaid ?-? Masafi

02:00 DOS Meyer ?-? Bahia de Feira BA

20:00 Wadi Degla SC ?-? Ismaily

22:00 Al-Ittihad Alexandria ?-? El Entag Al Harby

00:00 Talaea EI-Gaish ?-? Enppi

19:00 KF Besa Pec ?-? KF Trepca 89

19:00 KF Ballkani ?-? KF Drenica Skenderaj

00:00 FK Velez Mostar ?-? Borac Banja Luka

22:00 Chernomorets Odessa ?-? FK Avanhard Kramatorsk

20:30 Dibba Al Fujairah U19 ?-? Al Arabi Umm Al Quwain U19

20:00 Birmingham City U23 ?-? Nottingham Forest U23

20:00 Birmingham City U23 ?-? Nottingham Forest U23

20:00 Nottingham Forest U23 ?-? Birmingham City U23

02:30 Carrick Rangers ?-? Glentoran FC

20:00 Express FC ?-? Busoga United

20:00 URA Kampala ?-? Kyetume

20:00 Malaba youth Football ?-? Airtel Kitara FC

20:00 Kampala City Council FC ?-? defense forces

19:00 Colon Reserves ?-? CA Aldosivi Reserves

19:00 Gimnasia LP Reserves ?-? Defensa y Justicia Reserves

19:00 Godoy Cruz Reserves ?-? Platense Reserves

19:00 Lanus Reserves ?-? Atletico Tucuman Reserve

19:00 Newell's Reserves ?-? CA Independiente Reserves

19:00 Racing Club Reserves ?-? Rosario Central Reserves

19:00 River Plate R ?-? Argentinos Jrs Reserves

19:00 Arsenal de Sarandi Reserves ?-? Estudiantes LP Reserves

19:00 San Lorenzo Reserves ?-? Huracan Reserves

19:00 CA Patronato Reserves ?-? Union Santa Fe Reserves

19:00 Sarmiento Junin Reserve ?-? CA Talleres de Córdoba Reserves

19:00 Central Cordoba SdE Reserves ?-? Banfield Reserves

19:00 Velez Sarsfield Reserves ?-? Boca Juniors Reserve